Beach areál TJ Lokomotiva Plzeň přivítal dne 7.6.2024 hráče na 3. ročníku Turnaje trojic v plážovém volejbale

Již každoroční Turnaj trojic v plážovém volejbale, které podporuje Hasičský sportovní klub Plzeň, se konal 7. 6. 2024. Jako každý rok proběhl turnaj v Beach areálu TJ Lokomotiva Plzeň a i letos to byla velmi zdařilá akce.

Oproti dřívějším ročníkům se letos přihlásilo o jeden tým méně – o umístění v turnaji se tak porvalo celkem 6 týmů (Písečný HADi, Píčvolejbalovej Tým, ADHD Team, Střed, Černý Koně a Plasbeach). Z důvodu menšího počtu týmů byly jednotlivé zápasy odehrány v podobě 1 setu do 25 bodů (s rozdílem 2 bodů pro ukončení setu).

Počasí turnaji letos skutečně přálo, a proto si mohli zúčastnění naplno užít povedený turnaj ve skvělé náladě a ve sportovním duchu s dobrým občerstvením a skvělou obsluhou.

Na turnaj se dostavilo letos spoustu „nováčků“, kteří předešlé ročníky neabsolvovali. Premiéra na turnaji však nikoho nezaskočila a všichni zúčastnění předvedli úctyhodné výkony, za které byli následně odměněni cenami.

Konečné umístění týmů:

1. Plasbeach

2. Písečný HADi

3. Píčvolejbalovej Tým

4. Černý Koně

5. ADHD Team

6. Střed

 

GALERIE FOTEK ZDE

Poděkování za uspořádání tohoto turnaje patří zejména organizátorům akce a hlavně partnerům a sponzorům Hasičského sportovního klubu Plzeň. Doufáme, že jste si to užili stejně jako my a budeme se těšit na příští rok!