Hasiči z pěti krajů se utkali v hokeji

HZS Plzeňského kraje ÚO Plzeň ve spolupráci s Hasičským sportovním klubem Plzeň, z.s. a odborovým svazem hasičů Plzeň uspořádal 20. března 2019 v ICE ARENA na Košutce „Plzeňský hokejový turnaj“.

Akce se zúčastnily týmy HZS pěti krajů:

Plzeňského

Moravskoslezského

Olomouckého

Pardubického

Ústeckého

Utkání se hrála systémem každý s každým při délce hrací doby 2 x 15min.

Vítězem Plzeňského hokejového turnaje se stal tým HZS Ústeckého kraje. Na druhé pozici se umístil domácí tým HZS Plzeňského kraje a třetí příčku obsadil tým HZS Moravskoslezského kraje. Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Jiří Kroupa z HZS Ústeckého kraje a nejlepším střelcem se stal Jakub Baca z HZS Moravskoslezského kraje. Volba nejlepšího střelce turnaje nebyla jednoduchá, neboť s celkovým počtem 11 nastřílených branek jsme měli tři hráče. Rozhodla tedy skutečnost, že jen Jakub Baca zvládl v jediném zápase vstřelit 5 gólů. Druzí dva nejlepší střelci byli František Bakrlík a Vítězslav Nedrda – oba z Ústeckého kraje. Ceny vítězům předal ředitel HZS Plzeňského kraje územního odboru Plzeň plk. Ing. Pavel Musil.

Celá akce by se nemohla uskutečnit bez skvělé spolupráce s ICE ARENA v Plzni na Košutce, která poskytla ledovou plochu a zázemí zimního stadionu včetně servisu.

Dále bychom rádi poděkovali sponzorům akce:

  • Bohemia sekt
  • Plzeňský Prazdroj
  • Autosalon Šmucler
  • Globus Chotíkov

Celý pořadatelský tým se bude těšit na

shledanou v příštím roce.